Mateřská škola

Mateřská škola Bačetín sídlí v budově bývalé základní školy. Předškolní zařízení zde bylo otevřeno v roce 1976 jako jednotřídní MŠ s kapacitou pro 25 dětí. Díky zájmu zastupitelstva byla v roce 2011 zahájena rozsáhlá rekonstrukce celé budovy. Od školního roku 2011 – 2012 byla zvýšena kapacita MŠ na 37 míst, tedy dvě třídy. O prázdninách letošního roku jsme pokračovali částečnou rekonstrukcí kuchyně, na jaře nás čeká zásadní obnova školní zahrady.

skolnibudova

 

V přízemí budovy je umístěna třída „Lvíčků“ s veškerým zázemím, šatny, kancelář ředitelky a vedoucí školní jídelny, prádelna s úklidovou místností. V této třídě je 12 nejmladších dětí, kterým je věnována zvýšená péče k brzké adaptaci v mateřské škole. V poschodí je třída „Sluníček“, jídelna, kabinet, kuchyň a sociální zázemí. Do této třídy chodí 25 dětí, z toho je více než polovina předškoláků. Z toho vychází i obsah vzdělávacího programu této třídy.

V letošním školním roce budeme pracovat podle našeho nového vzdělávacího programu „S Večerníčkem v přírodě“, který koresponduje s obsahem muzikálových pohádek Divadla úsměv, které nás bude každý měsíc s novou pohádkou pravidelně navštěvovat.

Informace o naší mateřské škole uveřejňujeme pravidelně v místním Bačetínském zpravodaji, v současné době připravujeme nové internetové stránky, kde se o nás dozvíte vše potřebné.

Provoz mateřské školy je od 6.30 hod – 16.00 hod (platí i o prázdninách).

Kontakt:

Mateřská škola Bačetín

Bačetín 86

518 01 Dobruška

IČ: 70978093

http://www.msbacetin.cz/

 

Ředitelka školy

Mgr. Eva Kleinerová

tel: 494 665 622, mobil: 776 230 978

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jste zde: Home Mateřská škola